top of page
flag wide.png

Jedinečné lekce angličtiny

V dopoledních lekcích se neučíme anglicky z učebnic. Místo toho klademe důraz na konverzaci s lektory z USA. a porozumění kontextu. Díky tomu se rozumluvíte rychleji, než byste čekali.

0_3.png

Skupinová výuka

Na English Campu se učíme angličtinu ve skupinách (cca 6 studentů), které jsou rozděleny dle zkušenosti s jazykem. Budete tedy ve skupině s lidmi, kteří jsou na podobné úrovni, jako vy.

Konverzace 

Nejdůležitější – a nejoblíbenější – součástí našich lekcí angličtiny jsou konverzace. Klademe důraz na praktické scénáře a aktivní procvičování přirozenou formou. Řada Čechů má spíše pasivní znalosti angličtiny, na campu se ale velmi rychle "rozmluví" každý

4.png
flag.png

Rodilí mluvčí z USA

Spolupracujeme s dobrovolníky z USA, všechny skupiny tedy mají alespoň jednoho rodilého mluvčího. Ve skupinách pro méně pokročilé je i český lektor angličtiny, takže se kdykoli můžete zeptat, pokud se potřebujete zorientovat. 

Angličtina celý den

Studenti na English Campu často kladně hodnotí, že mají příležitost povídat si anglicky nejen během lekcí, ale prakticky kdykoli během celého campu. Všechny programy, aktivity a společné akce jsou překládány do češtiny i angličtiny, takže budete jazyk vstřebávat neustále. Američtí lektoři se účastní společných aktivit, o příležitost k rozhovorům tak není nouze.

5.png
bottom of page